הפעלות לימי הולדת לפי גילאים


כאשר מתכננים הפעלות לימי הולדת יש לקחת בחשבון את הגילאים של הילדים. המשחקים השונים צריכים להיות מתאימים לגיל של הילדים. הם צריכים להתאים ליכולות האינטלקטואליות, המוטוריות והפיזיות של הילדים. אם המשחקים אינם מותאמים לגיל אז הילדים יכשלו בביצוע המשימות או שפשוט לא יגלו בהן עניין. אם למשל אתם עושים חידון לילדים, אין טעם לשאול ביום הולדת 5 שאלות שרק ילדים בני 12 ידעו לענות עליהם. להלן כמה רעיונות להפעלות יום הולדת לפי הגילאים השונים.
 
 
הפעלות יום הולדת גיל 4 או יום הולדת 5
 
מסיבות יום הולדת לילדים בגיל 4 נערכות במקרים רבים בגני הילדים אך בהחלט ניתן לקיים מסיבות יום הולדת גיל 4 גם בבית עם קומץ חברים. ילדים בגיל 4 אוהבים מאוד לשמוע סיפורים וככל שיודעים להמחיז להם את הסיפורים כך זה יותר טוב. למשל על ידי שימוש בבובות אצבע או דברים בסגנון. אפשר גם להזמין מספר סיפורים מקצועי אשר יודע להפנט את הילדים בסיפורים המסופרים היטב. גם פעילויות יצירה יכולות להתאים אך הורים רבים מעדיפים לוותר על פעילויות יצירה בבית מכיוון שהן עשויות להיות מלכלכות. גם פעילויות הכוללות תחפושות ואיפור יכולות להיות נהדרות.
 
הפעלות יום הולדת גיל 6 או יום הולדת 7
 

ילדים בגילאים אלו צריכים יותר פעילות ואם אפשר לצאת מהבית ולעשות את הפעילות בחוץ זה יותר טוב. זה אולי כרוך בקצת לוגיסטיקה אבל מסיבת יום הולדת 7 בפארק, עם השגחה של מבוגרים יכולה להיות להיט. בפארק ניתן לשלב הפעלות מעניינות הכוללות משחקי כדור ותחרויות ספורט היתוליות. אם אתם רוצים לצאת ולחגוג בפארק תצטרכו לדאוג לכיבוד ושתייה ואל תשכחו להשאיר אחריכם את המקום נקי בדיוק כפי שקיבלתם אותו.
 
אם אתם רוצים לחגוג את יום ההולדת בצורה בלתי נשכחת, אז מוטב לפנות למפיקי ימי הולדת אשר יודעים לארגן את כל סוגי האירועים. מארגני ימי הולדת יודעים בדיוק מה לעשות בשביל יום הולדת גיל 6  או כל גיל אחר יהיה הכי מיוחד והכי מתאים לטווח הגילאים. מארגני המסיבות מכירים את כל האטרקציות ויודעים בדיוק מה לעשות בשביל שכל הילדים ייהנו. אם ישנם עוד ילדים בכיתה החוגגים ימי הולדת בתאריכים סמוכים תוכלו אולי להתארגן עם ההורים האחרים ולארגן מסיבה משותפת.
 

 
 
        2013 © כל הזכויות שמורות לקשת - הפעלות שכולנו אוהבים! | הפעלות לימי הולדת | שירי יום הולדת


 
symbols - עיצוב ופרסום | הקמת אתריםבניית אתרים