הפעלות לימי הולדת בבית

כאשר
 רוצים לארגן מסיבת יום הולדת לילדים, חובה לארגן הפעלות ולא חסרות הפעלות שאפשר לעשות. מטרמפולינה ומתנפחים ועד לאפיית פיתות בטאבון. אך הבעיה היא שלא לכולם יש גינה או מקום פתוח בו ניתן לקיים פעילויות מסוג זה ורבים עורכים את ימי ההולדת בבית או במקום סגור. אין שום דבר רע ביום הולדת בבית, פשוט צריך לתכנן את ההפעלות המתאימות לאירוע שכזה. מקובל מאוד לחגוג ימי הולדת של הגיל הרך בתוך הבית או במקומות סגורים. למשל הפעלות לימי הולדת לגיל 4 הן בדרך כלל הפעלות הנעשות בתוך הבית.
 
 
רעיונות עבור הפעלות לימי הולדת בבית
 

למעשה כאשר מחפשים רעיונות ליום הולדת בבית ניתן לעשות כמעט את הכול ויש שפע של אפשרויות. להלן כמה רעיונות מעניינים של הפעלות לימי הולדת המתאימות לאירוע המתקיים בתוך הבית:
 
בינגו - משחקי בינגו הם דבר אהוב מאוד על הילדים והכי כיף שבסופם יש גם פרסים. משחק הבינגו הוא משחק פשוט בו לכל ילד יש כרטיס עם מספרים וצריך להשלים שורות בדומה ללוטו. אך כמובן שניתן לשדרג את המשחק ולעשות וריאציות שונות המתאימות לקונספט. זהו משחק מעולה ליום הולדת בבית והוא נותן הנאה רבה לילדים.
 
חבילה עוברת - אחד המשחקים הפופולריים ביותר במסגרת הפעלות לימי הולדת. היא מתאימה לכל הגילאים (אפילו למבוגרים בווריאציות מסוימות). החבילה היא פשוט מתנה קטנה ארוזה בהרבה שכבות של עיתון או נייר קרפ, כאשר כל שכבה ניתנת לקילוף. אם מדובר בהפעלות לילדים בגיל הרך כמו למשל הפעלות לימי הולדת לגיל 4 אז הילדים צריכים להעביר את החבילה אחד לשני לצלילי המוזיקה; כאשר המוזיקה נפסקת הילד שמחזיק בחבילה באותו הרגע צריך לקלף שכבה אחת ואז ממשיכים לשחק עד שבר המזל מגיע למתנה. בגילאים בוגרים יותר הילדים צריכים לבחור למי הם נותנים את החבילה בהתאם לפתקיות שהוכנו מראש,כמו למשל ״תן לילדה עם השיער הכי ארוך״… זהו משחק אידאלי לשחק ביום הולדת בבית.
 
כיסאות מוזיקליים - ידוע גם בכינוי משחק הכיסאות. אנחנו שיחקנו אותו בימי הולדת כאשר היינו קטנים ומסתבר שהוא עדייו נשאר רלוונטי. הילדים מסתובבים סביב הכיסאות לצליל המוזיקה וצריכים להתיישב מידי כאשר נפסקת המוזיקה. תמיד יש כיסא אחד פחות ומי שלא התיישב יוצא מהמשחק.  המשחק דורש מעט מקום על מנת לסדר את הכיסאות בשורה אך בהחלט מתאים ליום הולדת בבית.
 
 

 
 
        2013 © כל הזכויות שמורות לקשת - הפעלות שכולנו אוהבים! | הפעלות לימי הולדת | שירי יום הולדת


 
symbols - עיצוב ופרסום | הקמת אתריםבניית אתרים