יום הולדת והפעלות לילדים

 
כאשר רוצים לארגן יום הולדת לילדים חייבים לקחת בחשבון את ההפעלות. לא מספיק שתקשטו את המקום בבלונים ותגישו כיבוד שהילדים אוהבים. הילדים צריכים שתספקו להם תעסוקה ולשם כך יש לתכנן הפעלה לילדים לימי הולדת על מנת שלא ישתעממו. אז איך עושים זאת? איך מתכננים הפעלה לימיי הולדת?

 
תכנון הפעלה לילדים לימי הולדת
 
התאמה לטווח הגילאים - כאשר מתכננים הפעלה לימיי הולדת הדבר הראשון שצריך לקחת בחשבון הוא את שכבת הגיל של הילדים. חייבים להתאים את ההפעלות לשכבת הגיל המתאימה. הפעלות יום הולדת לגיל 3 בוודאי אינו כמו הפעלה לימי הולדת 9. אם תיתנו לילדים בני 3 הפעלות לימי הולדת 9 הן בוודאי יהיו הרבה מעבר ליכולות שלהם. זוהי אולי דוגמה קיצונית וברורה כאשר משווים הפעלות יום הולדת לגיל 3 עם הפעלה לימי הולדת 9 ; אך תתפלאו לשמוע שגם בין גילאים יותר קרובים ישנם הבדלים. לעתים מדובר באותן ההפעלות אשר יכולות להתאים גם לגיל 8 וגם לגיל 9 או טווחי גילאים קרובים, אך יש להתאים את התוכן של ההפעלה. לדוגמה מקובל מאוד לעשות חידון לילדים, זה מתאים לכל הגילים אך יש להתאים את רמת השאלות לגיל הנכון.
 
פרסים - הפרסים הם חלק חשוב בפעלה לימיי הולדת. לא צריך להגזים בפרסים גדולים. ניתן להשתמש בכל מיני צעצועים קטנים המתאימים לטווח הגילאים הרלוונטי. הפרסים מהווים תמריץ וגורמים לילדים להרגיש טוב, מה גם שזו מזכרת מהאירוע. לצורך הדוגמה הפרסים וההפתעות יכולים להיות כלי כתיבה מקושטים; כלים למשחק בבועות סבון; מדבקות; אקדחי מים; כדורי גומי; קש שתייה בצורות; משרוקיות ועוד. שילוב של הפעלות מאתגרות עם פרסים הוא מתכון מנצח.
 
 
הפעלה לילדים לימי הולדת - תחום למקצוענים
 
למרבה האירוניה, הפעלה לימיי הולדת היא ממש לא משחק ילדים.  התאמת ההפעלות לגיל המתאים וביצוען מול הילדים הם אתגר לא קטן. בדיוק מסיבה זו ישנם אנשים שזה המקצוע והמומחיות שלהם לארגן הפעלות לימי הולדת עבור ילדים. אילו הם אנשים בעלי ניסיון היודעים לדבר את שפתם של הילדים ולתת להם חווית יום הולדת בלתי נשכחת.  זוהי הדרך הטובה ביותר לחגוג יום הולדת; היא מבטיחה הנאה לכל הילדים, ושקט נפשי להורים שלא צריכים לדאוג יותר מידי.

 
 
        2013 © כל הזכויות שמורות לקשת - הפעלות שכולנו אוהבים! | הפעלות לימי הולדת | שירי יום הולדת


 
symbols - עיצוב ופרסום | הקמת אתריםבניית אתרים