הפעלה לימי הולדת יוצאי דופן
 

 
כשאתם הייתם ילדים, ימי ההולדת היו הרבה יותר פשוטים. קצת כיבוד, קוסם או ליצן, שקיות הפתעה ויאללה הביתה. היום העולם מעט שונה והילדים הרבה יותר מתוחכמים מה שאנחנו היינו פעם. כאשר רוצים לארגן מסיבות ימי הולדת מוצלחות יש לחשוב על הפעלה לימי הולדת על מנת ליצור עניין וכיף אצל הילדים.
 
הפעלה ימי הולדת  - הישרדות
 
ימי הולדת רבים עושים שימוש במשחקים, חלקם אפילו אותם המשחקים שבהם אנחנו שיחקנו בילדותנו. אך בהכרח ישנן תמורות והיום משתמשים בהפעלות הרבה יותר מתוחכמות לימי הולדת. אחת הפעילויות המיוחדות שזוכה להצלחה בתחום הפעלה לימי הולדת לבנים (אך לא רק לבנים היא הישרדות יום הולדת.
 
הפעלה ימי הולדת במתכונת הישרדות היא אחד הדברים הלוהטים ביותר בתחום ימי ההולדת לילדים. מדובר בהפעלה בהשראת תכנית הטלוויזיה הישרדות, דבר הגורם לעניין רב והתרגשות בקרב הילדים. אל תדאגו אתם לא צריכים להטיס את הילדים לקריביים או לפיליפיניים, אך בהחלו תצטרכו לשכור צוות מפעילי ימי הולדת ש״יטיס את האי אליכם״, כלומר יביא איתו את כל האביזרים הדרושים וההפעלות הנכונות בשביל לארגן מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת.
 
 
הישרדות יום הולדת היא פעילות שכולה כיף ויכולה להיערך במקום פתוח וסגור. זוהי הפעלה לימי הולדת ולכן לא תמצאו כאן משימות הדחה אלא רק פעילויות כייפות בהן כולם נהנים. הילדים מחולקים לשתי קבוצות המתחרות ביניהן אך בסופו של דבר כולם שבט אחד החוגג יחדיו. בימי הולדת המתקיימים לפי קונספט זה ישנן הפעלות בהשראת תכנית הטלוויזיה הישרדות והילדים יכולים לזכות בפרסים. זוהי הפעלה ימי הולדת נהדרת הנותנת לילדים קצת אדרנלין ומסיבה בלתי נשכחת.
 
מסיבת הישרדות היא לא רק הפעלה לימי הולדת לבנים, היא מתאימה לשני המינים וגם לטווחי גילאים שונים. כל מה שצריך זה להתאים את המשימות השונות לטווח הגילאים של הילדים. כל אחד יכול להמציא איזה משימות שהוא רוצה על מנת לספק לילדים עניין ותעסוקה. אין כאן חוקים וניתן להמציא אילו משימות שרוצים ולחלק לכמה קבוצות שרוצים. רק צריך לתכנן הכל מראש ולוודא שיש לכם את כל מה שצריך בשביל המשימות ובשביל הפרסים. אם רוצים להוסיף עוד קצת אווירה של אי והישרדות אפשר להשתמש בקצת צבע לפנים ועוד אביזרים. קונספט זה של הישרדות יום הולדת מומלץ לילדים החל מגיל 6 ומעלה.
 
        2013 © כל הזכויות שמורות לקשת - הפעלות שכולנו אוהבים! | הפעלות לימי הולדת | שירי יום הולדת


 
symbols - עיצוב ופרסום | הקמת אתריםבניית אתרים