קייטנות הייטק

ארגון פעילויות לילדים במקומות העבודה
 

 
חברות רבות מארגנות קייטנות במקום העבודה ויש לכך סיבות טובות ומשתלם לחברות להשקיע בכך. אתם הרי מכירים את מערכת החינוך הישראלית; לילדים יש הרבה מאוד חופשים בעוד ההורים צריכים לעבוד. הדבר מכביד מאוד על ההורים, הן כלכלית והן נפשית מכיוון שלא פשוט למצוא סידור לילדים כאשר ההורים צריכים לעבוד. לעומת זאת כאשר ישנה קייטנה במקום העבודה ההורים יכולים לצאת לעבודה עם ילדיהם ולדעת שהילדים מבלים בקייטנה מטעם מקום העבודה.  נראה שיש כאן יתרונות רבים, גם להורים וגם לילדים. מצד אחד הם יכולים לבלות קצת יותר זמן יחדיו, כי בכל את הם נוסעים וחוזרים עם ההורים לעבודה, אך במקביל הם יכולים להמשיך בשגרת העבודה מבלי להסתבך ולחפש סידורים בשביל הילדים. כמובן שבדרך כלל הקייטנה היא לא בדיוק במקום העבודה אלא במקום סמוך מכיוון שעדייו יש ליצור הפרדה בין סביבת העובדה וסביבת המשחקים. אך במקרים רבים הקייטנה מקיימת הפסקת צהריים במקביל להפסקת האוכל בחברה וכך העובדים יכולים לבלות עם ילדיהם לארוחת צהריים, דבר שלא קורה בנסיבות אחרות.
 
 
קייטנות הייטק
מי משלם על קייטנה במקום העבודה?
 
אין תשובה חד משמעית, כל חברה והמדיניות שלה. בהחלט מקובל ב קייטנות הייטק הנערכות במתכונת של קייטנה במקום העבודה שהעלויות מתחלקות בין החברה לבין העובד. כלומר העובד נאלץ לשלם על הקייטנה במקום עבודה אך בדרך כלל המחיר מופחת יחסית לשוק הפרטי. הסיבה לכך היא שמקום העבודה מביא אנשים לארגן את הקייטנות אך אינו מנסה לייצר לעצמו רווח מעבר לעלויות הארגוניות ולכן ניתן לקיים קייטנות בעלויות מופחתות.
 
אל תחשבו ש קייטנות הייטק במקום העבודה הן קייטנות פחותות ממה שקיים בחוץ. החברות בימינו משקיעות בעובדים ומביאות צוותים מקצועיים המעסיקים את הילדים. הצוותים שמפעילים את הילדים הם בדיוק כמו מפעילים ליום הולדת. הם מעסיקים את הילדים במשחקים, הפעלות ומופעי בידור ממש כמו שמפעילים ליום הולדת עושים כאשר מזמינים אותם הביתה לארגן מסיבת יום הולדת.

 
קייטנות הייטק עם מפעילים ליום הולדת אשר מבדרים את הילדים הן דבר נהדר ואמנם מאפשרות להמשיך לעבוד תוך כדי סידור נוח לילדים. אך אל תשכחו שגם חופשה משפחתית של ממש מידי פעם היא דבר חשוב.
 
 
        2013 © כל הזכויות שמורות לקשת - הפעלות שכולנו אוהבים! | הפעלות לימי הולדת | שירי יום הולדת


 
symbols - עיצוב ופרסום | הקמת אתריםבניית אתרים