טיפים לארגון מסיבה ליום הולדת לגילאי 8
 

 
הילד או הילדה חוגגים יום הולדת 8? דבר ראשון אל תילחצו ואל תדאגו יותר מידי. ניתן לערוך מסיבות יום הולדת עם מפעילים לימי הולדת 8 וזוהי הדרך הנקייה מדאגות בשביל לקיים את האירוע. להלן כמה טיפים לארגון מסיבת יום הולדת לילדים בני 8.
 
טיפ ראשון - פעילויות אקטיביות
 
לכל מי שטרוד מענייני יום הולדת לגלאי 8 רעיונות, מומלץ לשלב פעילויות אקטיביות עם אקשן ואדרנלין כאשר מפעילים ליום הולדת 8 מנצחים על כל ההפעלות. בשוק ימי ההולדת ניתן למצוא מפעילים לימי הולדת 8 אשר עורכים ימי הולדת עמוסים בפעילויות אקטיביות מעניינות אשר שומרות על תשומת הלב של הילדים ומעסיקות אותם. כמו למשל משחקים של תנועה וקצב; משימות בסגנון תוכניות ריאלטי, משחקי לייזר; משחקי ספורט ועוד.
 
טיפ 2 - מגוון פעילויות

 
כאשר חושבים על ימי הולדת לגלאי 8 רעיונות בוודאי עוברים לכם בראש כל מיני רעיונות ואתם חושבים דברים בסגנון ״אבל את זה לא יאהבו הבנים… את זה לא יאהבו הבנות״. מומלץ להכין מגוון פעילויות אשר יתאימו לכל הילדים. במקרים רבים מפעילים ליום הולדת 8 עובדים עם קונספט מרכזי אבל דואגים למגוון פעילויות על מנת לשתף את כולם.
 
טיפ 3  - חשיבות המפעיל

 
חשוב להבין שזה לא מסציים בימי הולדת לגלאי 8 רעיונות; יתכן שיש לכם רעיונות מעולים אבל זה לא מספיק להיות רק בעלי רעיון טוב. יש משמעות רבה לאיך מבצעים אותו ואיך מעבירים אותו לילדים. לא כל אחד יודע לעבוד מול ילדים. גם אם אתם חושבים שאתם תותחים עם הילדים שלכם, זה לא אותו דבר לעמוד מול כיתה שלמה. לכם עדיף לחפש מפעילים לימי הולדת 8 שיש להם ניסיון רב בתחום. מפעיל ליום הולדת 8 הוא מי שעבד כבר עם ילדים בגיל זה, מבין ללבם ודובר את שפתם.
 
 
טיפ 4 - העוגה
 
בכל יום הולדת, בכל גיל, יש עוגת יום הולדת. זה לא משנה המפעיל ליום הולדת 8 וזה לא משנה הקונספט של האירוע. בגיל 8 סביר להניח שלילדים ישנם תחומי עניין ברורים ומומלץ מאוד לעשות את העוגה לפי תחומי העניין של הילדים. לדוגמה כאשר הילדים אוהבים כדורגל ניתן להכין להם עוגת כדורגל.
 
 
 
        2013 © כל הזכויות שמורות לקשת - הפעלות שכולנו אוהבים! | הפעלות לימי הולדת | שירי יום הולדת


 
symbols - עיצוב ופרסום | הקמת אתריםבניית אתרים