מסיבת יום הולדת

מסיבת יום הולדת לילדה בת 9 

 
יום הולדת לילדה בת 9 הוא הזדמנות מצוינת לחגוג בצורה קצת אחרת; למעשה בעולם של היום אתם חייבים לחגוג קצת אחרת כי לילדים של היום יש ציפיות ודרישות גבוהות. על מנת לארגן מסיבת יום הולדת לילדה בת 9 בצורה מוצלחת יש להשקיע בימי הולדת יצירתיים אך שימו לב, ילדות בנות 9 הן ילדות בוגרות מאוד ויתכן מאוד שהפעלות בנושא פיות ונסיכות ייראו להן ילדותיות, משעממות ולא מעיינות. מה שהתאים לגילאי 6 לא מתאים עבור יום הולדת לילדה בת 9.
 
 
אז איך מארגנים יום הולדת לילדה בת 9?

 
רעיון טוב לימי הולדת יצירתיים עבור ילדות בנות 9 הוא מסיבות המשלבות מוזיקה וריקודים. בהחלט ניתן לעשות הפעלות בגיל הזה אך להתאים אותן לילדות; מהבחינה הזו הפעלות מוזיקליות יכולות להיות רעיון טוב. ניתן ארגן מסיבת יום הולדת ולהזמין מפעילים מקצועיים אשר יערכו הפעלות בנושא מוזיקה וריקודים - למשל ניתן להביא מדריך או מדריכת סלסה אשר ילמדו את הבנות את צעדי הריקוד הראשונים של הסלסה והן יוכלו לרקוד בהנאה רבה.
 
 

יום הולדת לילדה בת 9 

 
עוד רעיון למסיבת יום הולדת המתאימה לילדות בנות 9 היא מסיבת יום הולדת בקונספט מכשפות. בגיל הזה הילדות כבר מאסו בפיות ובנסיכות ודווקא יכולות לגלות עניין בקונספט המרדני מעט של מכשפות. יום הולדת בנות 9 מכשפה הוא יום הולדת שכל כולו נעשה לפי קונספט המכשפות. אך שימו לב שילדות בנות 9 הן בעלות ציפיות גבוהות, לכן אם אין לכם ניסיון בארגון ימי הולדת יצירתיים עדיף שתשאירו את זה לאנשי המקצוע - למפעילי מסיבות מקצועיים אשר יודעים מה הם עושים.
 
יום הולדת בנות 9 מכשפה הוא יום הולדת בו כל הקישוטים, הכיבוד וההפעלות נעשות לפי קונספט המכשפות. אל תיבהלו, אין צורך לחפש רחוק מידי; פשוט צריך לקחת את כל הדברים שהילדות אוהבות ולמתג אותן תחת קונספט המכשפות. לדוגמה מיץ פטל יכול להיות ״דם צפרדעים״ ודברים בסגנון המשעשע של בשביל לארגן יום הולדת בנות 9 מכשפה צריך גם להצטייד באביזרים ואיפור על מנת להכניס את כל הילדות לאווירת הכשפים. זוהי עוד סיבה מדוע יש להעדיף מפעילי מסיבות בעלי ניסיון; להם יש את כל האקססוריז שצריך, האיפור והם יודעים בדיוק איך למתג את האירוע ברוח מכושפת וכיפית.יום הולדת לילדה בת 9
 
 
        2013 © כל הזכויות שמורות לקשת - הפעלות שכולנו אוהבים! | הפעלות לימי הולדת | שירי יום הולדת


 
symbols - עיצוב ופרסום | הקמת אתריםבניית אתרים