טרנדים עבור יום הולדת לבת 7

 

יום הולדת נסיכות

 יום הולדת נסיכות
 
שני טרנדים מקובלים מאוד עבור יום הולדת לגיל 7 עבור בנות הן יום הולדת פיות ויום הולדת נסיכות. מסתבר שהבנות ביום הולדת לגיל 7 אוהבות מאוד את הקונספט של פיות ונסיכות והרבה פעמים מבקשות מיוזמתן מסיבות בסגנון זה של יום הולדת נסיכות. ארגון מסיבות יום הולדת לפי קונספט כולל את כל הפרטים וזה מתחיל אפילו מההזמנה ליום ההולדת ומסתיים בעוגה ובהפתעות.  אז איך בעצם מארגנים יום הולדת פיות ויום הולדת נסיכות.
 
יום הולדת פיות
 
בשביל לארגן יום הולדת לבת 7 בסגנון פיות יש לשלב את נושא הפיות בכל דבר אפשרי  הקשור במסיבה. אתם יכולים לקנות הזמנות מוכנות או לנסות לעצב בעצמכם הזמנה בסגנון פיות. למשל תוכלו להלביש את הילדה כפייה ולהשתמש בתמונה בתור הזמנה. אין גבול ליצירתיות ולדמיון וניתן להשתמש כאן בנוצצים וכל מה שתרצו.
 
את כל האירוע יש לקשט בסגנון פיות ולנוחיותכם ניתן לרכוש מגוון של קישוטים בסגנון של פיות. אם אתם יצירתיים תוכלו גם להכין קישוטי פיות בעצמכם וליצור דברים מקוריים. אם זה במבנה סגור הדביקו את קישוטי הפיות על הקירות, על קערות ההגשה ואפילו תתלו אותם מהמנורות אם אפשר. אם זה מקום פתוח אתם יכולים לנעוץ חיות על מקל באדמה או לתלות אותן מהעצים.
 
במהלך יום הולדת פיות יש גם לעשות הפעלות שונות בנושא פיות. בדרך כלל מודבר בגרסאות חדשות של משחקים מוכרים המותאמים לקונספט הפיות ובהתאמה ליום הולדת לגיל 7.
 

 

יום הולדת נסיכות

 
גם טרנד הנסיכות הוא מעולה ליום הולדת לבת 7 והאמת שהוא לא שונה מאוד מיום הולדת פיות. פשוט באופן דומה צריך לתכנן את כל הקונספט בסגנון של נסיכות והרבה מהקישוטים של יום הולדת פיות יכולים להתאים. גם ההפעלות הן דומות מאוד; משחקים מוכרים בהתאמה לקונספט הנסיכות. לדגמה ניתן לשחק ״חבילה הגיעה״ ובתוכו פתקים בסגנון ״תו את החבילה לנסיכה עם השיער הכי ארוך…״ ולסיום אל תשכחו עוגות נסיכות מיוחדת; זו יכולה להיות עוגה מודפסת, מקושטת ואפילו בצורה של טירה - כל דבר עם קונספט נסיכות יכול להתאים.
 
אם אתם רוצים לארגן יום הולדת לבת 7, אל תהססו לפנות לאיתי ערבה ״צוף״ מקשת. איתי הוא שחקן וליצן רפואי בעל ניסיון רב בתחום. יש לו את כל מה שדרוש בשביל לארגן מסיבה לתפארת עבור יום הולדת לגיל 7.


יום הולדת נסיכות
 
 
 
        2013 © כל הזכויות שמורות לקשת - הפעלות שכולנו אוהבים! | הפעלות לימי הולדת | שירי יום הולדת


 
symbols - עיצוב ופרסום | הקמת אתריםבניית אתרים