יום הולדת לבן 10, יום הולדת גיל 11
 

יום הולדת לילדים גדולים
 
 
ככל שהילדים גדלים כך יש להם ציפיות יותר גדולות מימי ההולדת. אם כבר אינם מתרגשים ממשחקים פשוטים ומצפים להפעלות הרבה יותר מרגשות. מסיבה זו ישנו ביקוש גדול ליום הולדת ספורטיבי בגילאים הללו. יום הולדת ספורטיבי הוא יום הולדת המשלב פעילות ספורטיביות ופעילויות אקסטרים מלאות אדרנלין.  אז מה לעשות כאשר צריך לארגן יום הולדת לבן 10 או יום הולדת לגיל11?
 
 

יום הולדת לבן 10, יום הולדת גיל 11

יום הולדת אתגרי

 

דרך מעולה לחגוג יום הולדת בן 11 היא בעזרת יום הולדת אתגרי. בשביל לעשות זאת יש לפנות לצוות הפעלות המתמחה בארגון ימי הולדת לגילאים אלו. הצוות יודע בדיוק אילו הפעלות יש ואפילו איפה אפשר לערוך את האירוע. כמובן שלצוות הפעלות יש גם את כל הציוד הדרוש בשביל לערוך את האירוע. צוות הפעלות יודע לארגן יום הולדת ספורטיבי למופת בו הילדים ישתתפו במגוון משחקים עם הרבה מאוד אקשן. לפעמים לוקחים משחקים של פעם ונותנים להם טאץ׳ מודרני ולפעמים אלו הם משחקים חדשים בהשראת תכניות טלוויזיה כמו המרוץ למיליון או הישרדות. אבל מה אתם דואגים, יש מי שיטפל בכל עבורכם ויארגן את המסיבה עד הפרט האחרון.
 
 
יום הולדת עם קצב
 
אמנם לא יום הולדת ספורטיבי במובן הרגיל של המילה, אך בהחלט מעולה עבור ימי הולדת בן 11 ועבור יום הולדת לבן 10. ימי הולדת עם קצב הם ימי הולדת אליהם מזמינים מפעילים שונים העורכים פעילויות מוזיקליות מלאות בקצב ותנועה. ללא ספק כלי הנגינה שזוכה להכי הרבה הצלחה הוא התופים בעזרתם ניתן להפעיל את הילדים ולתת להם להתנסות בתיפוף מסוגים שונים. זוהי חוויה מעולה בה כל הילדים הופכים להקת מתופפים אשר חוגגת יחדיו בקצב מטורף. כמובן שלצד החגיגה הגדולה מוגש כיבוד ועוגת יום הולדת.

 

יום הולדת לבן 10, יום הולדת גיל 11

יום הולדת עם סטנדאפיסט

 

רעיון מעולה ליום הולדת לגיל 11 הוא להזמין סטנדאפיסט על מנת לבדר את הילדים. למעשה מופע סטנדאפ יכול להתאים לכל הגילאים ולא רק יום הולדת לבן 10 או 11. אך שימו לב שחובה לבחור באמן סטנדאפ בעל מופע מיוחד לילדים. רוב מופעי הסטנדאפ הם למבוגרים אך בהחלט ישנם כאלו היודעים לבדר ילדים במופעי סטנד אפ ונונסנס מצחיקים מאוד. אמן סטנדאפ מוצלח יכול לבדר את הקהל בצורה הטובה ביותר וניתן להזמין אותו אפילו הביתה.
 
יום הולדת לבן 10, יום הולדת גיל 11
 

יום הולדת לבן 11
 
 
 
        2013 © כל הזכויות שמורות לקשת - הפעלות שכולנו אוהבים! | הפעלות לימי הולדת | שירי יום הולדת


 
symbols - עיצוב ופרסום | הקמת אתריםבניית אתרים