יום הולדת בת 7 ?
חגיגת יום הולדת לילד בן 7 או לילדה בת 7


אם אתם מתכננים יום הולדת לילד בן 7 או יום הולדת בת 7, אין הרבה הבדל מבחינת ההפעלות. נכון שאנו שומעים הרבה על הפעלות לבנים והפעלות לבנות, אך בסופו של דבר ההפעלות לבנים מתאימות גם בתור הפעלות לבנות. מה שכן, הפעלות לבנים הן בדרך כלל בעלות יותר אופי ספורטיבי (אך עדיין מתאימות גם לבנות באותה המידה). טוב, אבל אחרי כל ההקדמה עדיין לא נתתי לכם שום פתרון להפעלת יום הולדת בבית.
 
יום הולדת 7 רעיונות

 

יום הולדת בת7 
רעיון מעולה להפעלת יום הולדת בבית עבור גיל 7 ומעלה הוא יום הולדת משחקים של פעם. זהו יום הולדת המתאים גם לבנים וגם לבנות כך שבהחלט ניתן לעשות אותו גם ל יום הולדת בת 7 ללא שום דאגה. בהחלט ניתן להפיק יום הולדת משחקים של פעם בבית או בגינה, אך לשם כך תצרכו להזמין מפעילים לימי הולדת המיומנים בפעילויות כאלה הכוללות משחקים ותחרויות.
 
המיוחד בחגיגית יום הולדת לילד בת 7 או ילדה בת 7 במתכונת משחקים של פעם הוא השילוב בין הופעה לבין התנסות. הפעלת משחקים של פעם היא מצד אחד מסיבה בה הילדים יזכרו לראות משמקים מדליקים ומיוחדים ומעוררי פליאה, כמו למשל משחק הצמר גפן המפורסם מפעם, ועוד ועוד. אך מצד שני במסיבות אלו הילדים יוכלו להתנסות בחלק מהחוויות בעצמן. בעצם יש כאן חוויה כפולה המספקת לילדים בידור מרבי.
 
אם מדובר ביום הולדת בת7 תוכלו ללכת לכיוון של הישרדות, טרנד מאוד פופולרי בקרב הבנות (וכמובן הבנים(. במסיבה שכזו עושים הפעלות ומשחקים בסגנון אי בודד והישרדות. כמו תמיד יש את הדרך הקשה של לנסות לעשות זאת בעצמכם או להביא צוות הפעלות מקצועי אשר ידאג לקישוטים, לאביזרים וללבוש אשר יגרום לכל הילדות להרגיש כאילו הן על אי בודד באוקיינוס ומתנסות באתגרים מגניבים - אך ללא הדחות!!! כמובן.
 
לא חסרים רעיונות למסיבות אך חשוב לזכור שהפעלת יום הולדת בבית יכולה להיות כאב ראש לא קטן עבור ההורים, במיוחד כאשר צריך לתכנן הפעלות לבנים ולבנות; כאשר אתם מזמינים הפעלות לחגיגת יום הולדת לילד בן 7, או לילדה אתם פותרים לעצמכם את מרבית הבעיות. לא תצטרכו לדאוג לחלק הקשה של הפעלת הילדים, רק להכין את המקום עם מעט כיבוד (אך שימו לב של שישנם מארגני מסיבות הדואגים גם לכיבוד ואפילו עוגה) צוותי ההפעלות מביאים איתם את כל מה שדרוש לצורך ההפעלות.
יום הולדת בת7 - אנחנו נהנה יחד אתכם :) 
 
 

 
 
        2013 © כל הזכויות שמורות לקשת - הפעלות שכולנו אוהבים! | הפעלות לימי הולדת | שירי יום הולדת


 
symbols - עיצוב ופרסום | הקמת אתריםבניית אתרים